Czym są
CYLINDRY FARAONA


W najsłynniejszych muzeach świata można zobaczyć rzeźby egipskich posągów z tajemniczymi walcami w mocno zaciśniętych dłoniach.

To właśnie CYLINDRY FARAONÓW, źródło siły, mocy i długowieczności władców nad Nilem. Na podstawie znalezionego w Gruzji rękopisu w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku zostały zrekonstruowane przez fizyka teoretyka Włodzimierza Kowtuna, a w latach dziewięćdziesiątych przebadane na aparaturze naukowej przez wybitnych uczonych w Sankt Petersburgu. Po zweryfikowaniu ich wpływu na organizm człowieka, oraz właściwości leczniczych W. Kowtun w roku 1996 otrzymał patent na Cylindry Faraonów, które zostały zakwalifikowane jako energetyzatory organizmu ludzkiego. Powodują one natychmiastowe wzmocnienie organizmu energią z Kosmosu, usuwają zmęczenie i stres, przywracają równowagę energetyczną i zabezpieczają "ochronną powłoką" przed negatywnymi energiami.

[Hologramy] Cylindry są to dwie metalowe, zamknięte tuleje o długości - 150mm i średnicy 28mm.
- Cylinder Słoneczny wykonany jest z miedzi . Na jego szczycie znajduje się hologram przedstawiający miniaturę słońca, oraz napis w języku rosyjskim: Cylindry Faraona.
- Cylinder Księżycowy wykonany jest z cynku, a hologram na jego szczycie przedstawia miniaturę księżyca i napis w języku angielskim: Cylinders of the Pharaohs.Pierwsze egzemplarze sprowadzone do Polski miały hologramy: Bogini Hator i Żuk Skarabeusz. Jednak na początku 1999 roku zostają zmienione ze względu na pojawiające się podróbki.

Cylinder miedziany posiada moc słońca, a cynkowy ma siłę księżyca i służy jako katalizator, który nadaje słonecznemu większa aktywność. W rezultacie ich wspólnego oddziaływania wzrasta potencjał energetyczny i zostaje zlikwidowana energetyczna nierównowaga między organami i układami.

Cylindry nie powinny się ze sobą stykać, dlatego też przechowywane są w futerale składającym się z dwóch przegródek . Nie należy ich przechowywać blisko sprzętu elektrycznego czy elektronicznego, oraz obok jakichkolwiek metali. Odległość powinna wynosić 15 - 20 cm.

Potwierdzona patentem Kowtuna fizyczna charakterystyka mineralnych wypełniaczy znajdujących się wewnątrz Cylindrów jest dokładnie przestrzegana w czasie procesu technologicznego i kontrolowana przy pomocy specjalnej aparatury. "Przesypywanie się" wypełniaczy w czasie używania Cylindrów jest normalne.
Każda para Cylindrów zaopatrzona jest Certyfikatem posiadającym dziesięć stopni ochrony i sygnowanym przez autora, gwarantującym ich autentyczność.