Odpowiedzi na pytania


Najczęściej zadawane pytania o CYLINDRY FARAONA

- NA RÓŻNYCH TARGACH EZOTERYCZNYCH SPORADYCZNIE POJAWIAJĄ SIĘ LUDZIE OFERUJĄCY "TANIE" CYLINDRY. CZY SĄ AUTENTYCZNE?

Z przykrością stwierdzamy, że są to podróbki!
NIE MAJĄ ONE NIC WSPÓLNEGO Z ORYGINALNYMI POZA ZEWNĘTRZNĄ FORMĄ (dwie tuleje, jedna z miedzi, druga z cunku).
NIE POSIADAJĄ RÓWNIEŻ NOWYCH HOLOGRAMÓW W. KOWTUNA.

W Polsce Cylindry Faraona rozprowadzane są wyłącznie przez firmę "Esoteric", jedynego legalnego importera i dystrybutora.

[Certyfikat]Autentyczność każdej pary Cylindrów potwierdza certyfikat autorski sygnowany przez W. Kowtuna.

Kliknij aby zobaczyć powiększenie wzoru certyfikatu(172KB)

[Hologramy]

Każdy cylinder posiada odpowiedni hologram potwierdzający jego autentyczność.W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z firmą "Esoteric".[List]Poniżej zamieszczamy tłumaczenie listu W Kowtuna do Polaków dotyczący podróbek na terenie Polski.
Kliknij aby zobaczyć oryginał listu (168KB)
Tłumaczenie : Drodzy polscy Przyjaciele!

Jestem Wam głęboko wdzięczny za zainteresowanie i uznanie dotyczące moich badań unikalnego, staroegipskiego przyrządu - Cylindrów Faraona.
Niestety, przykrym faktem stało się pojawienie licznych podróbek podszywających się pod oryginalne Cylindry Faraona. W związku z tym oświadczam, że jedynym importerem reprezentującym w Polsce Cylindry Faraona jest pani Teresa Sękowska-ffoulkes.

Pozostaję z szacunkiem dla Was i dla Waszego niezwykłego Kraju.

Badacz Cylindrów Faraona
Włodzimierz Kowtun

- SKĄD RĘKOPIS I WIADOMOŚCI O RECEPTURZE EGIPSKICH CYLINDRÓW ZNALAZŁY SIĘ NA KAUKAZIE ?

W XIII wieku przed naszą erą oddziały Ramzesa II przybyły na Kaukaz przynosząc ze sobą wiele mistycznych tradycji. Wraz z wojskiem przybyli tam także wtajemniczeni kapłani. Ich tajemnice przekazywane były przez wieki, mieli by więc nie zabrać ze sobą świętych cylindrów wraz z recepta ich wykonania ?

- JAKĄ KORZYŚĆ ODBIERALI STAROŻYTNI EGIPCJANIE Z CYLINDRÓW?

W rękopisie zaznaczone jest przeznaczenie Cylindrów : "wzmocnienie potencjału energetycznego i kontakt informacyjny z wyższymi formami myślowymi". Starożytni za pośrednictwem Cylindrów czerpali energię, która dawała im nie tylko "mądrość bogów" ale przedłużała życie i utrzymywała w zdrowiu. Co mówią fakty ? Otóż średnia życia starożytnych Egipcjan wyniosła 25 - 30 lat. Na tym tle długość życia samych faraonów jest wręcz imponująca. Np. Faraon Piopi II spędził na tronie 94 lata, Ramzes II Wielki 67 lat, Tutnos III 54 lata a Psammetich 51 lat.

- JAKI WPŁYW NA STAROŻYTNY EGIPT MIAŁY KONTAKTY Z WYŻSZYMI FORMAMI MYŚLOWYMI UZYSKIWANE POPRZEZ CYLINDRY?

Niełatwo dziś odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Jednakże faktem jest, że począwszy od czasów dynastycznych w Egipcie nie składano bogom krwawych ofiar. Bezsprzecznie , istota ludzka, życie i dusza były dla Egipcjan najwyższą wartością, dzięki czemu mogła powstać i powstała wysoko rozwinięta wiedza i uduchowiona sztuka.

- CZY JEST MOŻLIWE WYKONANIE CYLINDRÓW PRZEZ "AMATORA" NIE MAJĄCEGO DOSTĘPU DO ORYGINALNEJ RECEPTURY?

Bezwzględnie nie. Minerały, którymi wypełnia się Cylindry muszą odpowiadać szeregowi skomplikowanych prawideł. Ich obróbka winna być dokonana w zodiakalnie i czasowo uwarunkowanych okresach. Odchylenie reżimów temperaturowych nawet o jeden stopień pozbawia te przyrządy ich "boskiej" mocy.


METODA POLARYZACJI
Pytania:

- CZY CYLINDRY ZAWSZE TRZYMA SIĘ W DŁONIACH ( POZA FARAONA ), CZY TEŻ SĄ JESZCZE JAKIEŚ INNE METODY ICH UŻYWANIA ?

Tak, są. Nowe techniki stosowania Cylindrów odkryła Tatiana Mieszkowa Z Sankt Petersburga.Jest ona lekarzem medycyny konwencjonalnej, bioe- nergoterapeutką i ezoteryczką. Opierając się na pracach Richarda Gordona, oraz doktora Randelph'a Stone"a (Ameryka) - twórcy nowoczesnego systemu polarity opracowała niezwykle efektywną metodę łączenia tegoż systemu z Cylindrami Faraona. Polega ona na ułożeniu Cylindrów w różnych pozycjach na różnych punktach i organach ciała - zależnie od dolegliwości.

-JAK ZDOBYC WIEDZĘ O TEJ METODZIE ?

Kursy na temat stosowania Cylindrów metodą polaryzacji pierwszego i drugiego stopnia będą prowadzone w firmie Esoteric w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela).

- CO MOŻEMY LECZYC METODĄ POLARYZACJI ?

Praktycznie - można wyleczyć lub wspomóc leczenie bardzo wielu chorób. Mamy już w Polsce udokumentowane wyleczenia prostaty,bólów głowy, bólów kręgosłupa, obniżenia ciśnienia, likwidacji bólów i przyczyn schorzenia wielu narządów, a także zupełnie rewelacyjne przypadki "pierwszej pomocy" przy obrażeniach ciała po upadku, również radykalnego przyspieszenia zrastania połamanych kości.

- CZY W TAKIM RAZIE CYLINDRY NIE POWINNY BYĆ WPROWADZANE DO SZPITALI ?

Powinny. W Rosji już się to stosuje.Cylindry są wspaniałym przyrządem paramedycznym i są, między innymi, bardzo przydatne w rehabilitacji dotyczącej narządów ruchu.Ponadto ogromnie są pomocne po operacjach,ponieważ w ciągu 2 - 3 dni oczyszczają organizm z narkozy.Obecnie prowadzi się w Polsce starania o uzyskanie na nie atestu - potem będą wprowadzone na oddziały szpitalne.

- CZY KONIECZNIE TRZEBA IŚĆ NA KURS, ABY ZDOBYĆ WIEDZĘ JAK WYLECZYĆ JAKĄŚ KONKRETNĄ CHOROBĘ ? ( NA PRZYKŁAD CHRONICZNE ZAPALENIE OSKRZELI ? )

Nie, niekoniecznie. Można zgłosić się do firmy Esoteric na konsultację W czasie której zostanie ustawiony indywidualny program leczenia danej dolegliwości u danego człowieka. Można też przysłać fotografię chorego i opisać dolegliwość,wtedy sprawę załatwi się korespondencyjnie.

- CZY CYLINDRY MAJĄ JAKIEŚ ZASTOSOWANIA DOTYCZĄCE NIE TYLKO LUDZKIEGO ORGANIZMU ?

Tak, mają. Jest to w dalszym ciągu metoda odkryta przez doktor Mieszkową.Tak więc Cylindry :
a. leczą zwierzęta
b. zabezpieczają w 100% przed smogiem elektromagnetycznym(praca przykomputerze, oglądanie telewizji, używanie kuchenek mikrofalowych).
c. oczyszczają pomieszczenia z negatywnych radiacji przyniesionych przez różnych ludzi ( np. chorych, zainfekowanych, napromieniowanych po prowadzeniu samochodu w miejskim "smogu". Dotyczy to biur, sklepów, mieszkań, sal konferencyjnych itp.
d. Oczyszczają szereg przedmiotów z negatywnych radiacji, takich jak np. stara (nie wiadomo przez kogo noszona) biżuteria, czy ubranie po podróży pociągiem.
e. energetyzują wodę, która po naładowaniu posiada 60%
f. energii jaką pobiera się trzymając Cylindry.
g. wzmacnia i leczy chore kwiaty i rośliny.

Szersze wiadomości na ten temat będą przedstawione na kursach.