Instrukcja używania
CYLINDRÓW FARAONA


1. W pozycji stojącej, z lewą nogą wysuniętą o pół kroku do przoduz rękami opuszczonymi wzdłuż ciała, lub nieco zgiętymi w łokciach bierzemy do rąk CYLINDRY.Trzymamy je mocno.

[W. Kowntun trzymający cylindry] CYLINDER SŁONECZNY (miedziany) trzymamy w PRAWEJ ręce.
CYLINDER KSIĘŻYCOWY (cynkowy), trzymamy w LEWEJ ręce.
Nigdy odwrotnie.

[Na leżąco z cylindrami] Można również trzymać CYLINDRY siedząc lub leżąc (chorzy).Trzymając Cylindry siedzimy w pozycji prostej, tak aby nos był na jednej linii pionowej z pępkiem.
2. Nie wolno krzyżować rąk ani nóg.
3. Należy zdjąć wszelkie metalowe przedmioty bezpośrednio dotykające ciała: pierścionki, obrączki, łańcuszki, zegarki itd.
4. Zwracamy się twarzą "ku słońcu", to znaczy w stronę jego aktualnego położenia, nawet jeśli zakryte jest chmurami. Pomocny tu może być kompas, jako że o dwunastej w południe słońce jest zawsze na południe, bez względu na porę roku.O godzinie osiemnastej jest na zachodzie a o dwudziestej pierwszej między zachodem a północą itd.
5. Należy się psychicznie rozluźnić i odprężyć, a wszystkie myśli zwrócić "ku słońcu", które daje ciepło, światło i witalność wszystkiemu co żyje.

Trzeba sobie to słońce wyobrazić i starać się utrzymać tą wizualizację przez cały czas trzymania CYLINDRÓW.
6. CZAS seansu zaczynamy ostrożnie od 3 do 5 minut. Sukcesywnie przedłużamy go każdego dnia od 10 do 15 minut.

Radiesteci mogą wydłużanie w czasie sprawdzać wahadłem.

7. Seanse można robić:

a. codziennie - gdy chcemy się wzmocnić ogólnie lub konkretnie zlikwidować jakąś chorobę lub długotrwałą dolegliwość. CYLINDRY stosujemy wtedy przez okres 2 do 3 tygodni, robimy 2 - 3 dni przerwy, potem znowu je trzymamy przez ten sam okres czasu aż do ustąpienia choroby.

b. sporadycznie - na przykład w stanach dużego zmęczenia fizycznego spowodowanego długą podróżą, nieprzespaną nocą, przepracowaniem lub przesileniem psychofizycznym na skutek stresów.

Efekt doenergetyzowania może utrzymać się od 24 godzin do kilku dni.
8. CYLINDRY stosować można:

a. indywidualnie - jak w punkcie 1.
Te same Cylindry może stosować również indywidualnie inna osoba z tym że, po trzymaniu przez drugiego człowieka należy je niezwłocznie spłukać pod strumieniem bieżącej wody uważając, żeby nie zamoczyć hologramów.

[W parze z cylindrami] b. w parze - tak zwane podwójne stosowanie Cylindrów zalecane jest gdy chcemy zasilić energią drugą osobę - słabszą lub chorą. Stajemy wtedy twarzami "ku słońcu" trzymając się za ręce .Osoba silniejsza bierze w prawą rękę Cylinder SŁONECZNY a lewą ręką trzyma prawą rękę osoby słabszej. Ta ostatnia bierze w lewą rękę Cylinder KSIĘŻYCOWY i tak zaczynają seans. Strumienie energii przepływające od silniejszej osoby do słabszej nie powodują strat energetycznych dla tej pierwszej.

c. grupowo - zaleca się szczególnie dla rodziny w celu wyrównania poziomów energetycznych. Ma to na celu wzajemne zrozumienie, harmonię i umocnienie więzi rodzinnych. Tutaj - cała grupa rodzinna bierze się za ręce. Osoba stojąca na początku bierze w prawą rękę Cylinder Słoneczny (miedziany), a osoba ostatnia bierze w lewą rękę Cylinder Księżycowy (cynkowy) - i tak zaczynają seans, stojąc oczywiście twarzami "ku słońcu".

d. na świeżym powietrzu - należy stać boso na ziemi, ale tylko pod czas dobrej, bezwietrznej pogody. Najlepiej w ekologicznie czystej miejscowości. Czynniki te wzmacniają efektywność oddziaływania Cylindrów.

Podczas trzymania Cylindrów odczuwa się w rękach mrowienie, gorąco lub uczucia kłucia szpileczkami.


Osoby stosujące Cylindry dzielimy na:
- silnie odczuwające
- średnio odczuwające
- słabo odczuwające
- niczego nie odczuwające (gdy nic nie odczuwamy i tak się ładujemy, czego efekt przyjdzie za jakiś czas).


PRZECIWWSKAZANIA STOSOWANIA CYLINDRÓW.

1. Stan po zawale serca.
2. Stan po wylewie.
3. Przy ostrych chorobach infekcyjnych i wysokiej gorączce.
4. Przy chorobie schizofrenii i epilepsji.
5. W okresie wczesnej i mocno zaawansowanej ciąży.
6. Po bezpośrednim spożyciu alkoholu lub zażyciu narkotyków.
7. Przy bypassach i rozrusznikach serca.
8. Dzieci do lat siedmiu nie powinny korzystać z Cylindrów indywidualnie. Mogą natomiast brać udział razem z dorosłymi w grupowym seansie z Cylindrami, będąc oczywiście w środku grupy.