KursyKURSY dotyczące rozszerzonego działania Cylindrów Faraona dotyczyć będą głównie Metody Polaryzacji, jaką wynalazła współpracująca z profesorem Kowtunem Tatiana Mieszkowa- lekarz medycyny, bioenergoterapeutka, radiestetka i ezoteryczka. Nowy sposób stosowania Cylindrów oparła na pracach Richarda Gordona, oraz doktora Randelph'a Stone'a (Ameryka) - twórcy systemu polarity. Metodyka Mieszkowej polega na ułożeniu Cylindrów w różnych pozycjach i na różnych punktach i organach ciała - zależnie od dolegliwości..

Metodą tą można wyleczyć częściowo lub całkowicie cały szereg chorób. Mamy już wyniki całkowitego wyleczenia z prostaty, szybkiego zrastania kości po złamaniach, zniknięcie "kolców" w kolanach, zlikwidowanie bólów w przewlekłym zapaleniu korzonków nerwowych, a także całkowite ustąpienie bóli reumatycznych. Rewelacyjne są również przypadki tak zwanej "szybkiej pomocy" w nagłych wypadkach. Przy upadku czy urazie spowodowanym innymi okolicznościami (np. spadnie komuś ciężki przedmiot na rękę) natychmiastowe czy nawet nieco późniejsze zastosowanie Cylindrów metodą polaryzacji zapobiegnie odczuciu bólu czy wystąpienia obrzęku i zasinienia.

Na kursach nauczymy się, między innymi, jak za pomocą Cylindrów leczyć zwierzęta, chore rośliny, energetyzować wodę i inne napoje, oczyszczać pomieszczenie z negatywnych radiacji po wyjściu obcych osób z domu czy biura, jak zabezpieczać się przed promieniowaniem komputera, kuchenek mikrofalowych, telewizora.
Zobaczymy również filmy weryfikujące wartość leczniczą Cylidrów. Badania te przeprowadzili w Sankt Petersburgu wybitni rosyjscy uczeni na aparaturze naukowej, a jeden z tych aparatów był przedstawiony do nagrody Nobla. Ponadto nauczymy się przeczyszczać czakramy i usuwać blokady powstałe w kanałach energetycznych, pracować z Cylindrami w astrologicznie odpowiednich okresach, programować się na rozwój duchowo energetyczny.

Na kurs mogą przyjechać osoby znające tematykę, a nie posiadające Cylindrów. Natomiast ci,którzy już je mają - winni zabrać je na kurs. Również na kurs należy zabrać wahadło - dotyczy to tylko osób posługujących się tym radiestezyjnym przyrządem.

Jak wiemy, tą samą parę Cylindrów może używać kilka osób. Tak więc wiedzę uzyskaną na kursie będziemy mogli zastosować nie tylko dla siebie, ale i dla innych. I tak na przykład: brata leczymy na ból kręgosłupa. Wujka na chorą trzustkę, ciocię na reumatyzm w kolanach, synka na chroniczne zapalenie oskrzeli, a osobę która właśnie jest po operacji - oczyszczamy z narkozy.

Zajęcia odbywać się będą w firmie "Esoteric" w kameralnych warunkach i stosunkowo niewielkich grupach (do 12 osób).Oprócz części teoretyczno seminaryjnej większość godzin będzie poświęcona ćwiczeniom praktycznym. Ze względu na objętość materiału program kursu obejmie I i II stopień.

Kursy odbywać się będą w systemie weekendowym:
sobota (w godz. 10 - 19), niedziela (w godz. 10 - 18).


Informacje na temat miejsc noclegowych (hotele, zajazdy, motele, kwatery prywatne) zostaną podane osobom, które zadeklarują udział w kursie. Z wyżywienia (śniadania, kolacje, domowe obiady - ceny bardzo przystępne) kursanci będą mogli skorzystać z oddalonej o 5 minut drogi od firmy - baru-restauracji "Aga".Terminy Kursów:

1. ---> 27-28 listopada 2010

2. ---> W sprawie następnych kursów prosimy o kontakt telefoniczny - 061 814 23 22Cena kursu: 480 zł.


Dla zainteresowanych wybrane fotki z kursów prowadzonych w latach ubiegłych.


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (maksimum 12 osób) prosimy o możliwie wczesną deklarację zapisania się na dany termin.

Informacje w sprawie kursów, oraz zgłoszenia uczestnictwa, prosimy kierować:


- na adres firmy:

F.U.H. "Esoteric" ul. Kościelna 10
62-081 Przeźmierowo (Poznań)


- e-mail: hermes.fm@interia.pl

- faxem: 061 814 23 22,

- telefonicznie: 061 814 23 22,

- tel. kom. 0609 778 935