INNE ZASTOSOWANIA


LECZENIE ZWIERZĄT

Cylindry Faraona mają również zastosowanie w leczeniu zwierząt. Układy Cylindrów w tym przypadku są zupełnie inne niż te, trzymane przez ludzi "normalnie" ( Słoneczny w prawej, księżycowy w lewej ręce). Tutaj stosujemy już metodę polaryzacji.
Tak więc gdy zwierzę - kot, piesek, ptak czy inne - jest ranne, chore czy osłabione "aplikujemy" Cylindry w następujący sposób:
pod prawą łapkę przednią kładziemy Cylinder księżycowy, pod lewą tylną słoneczny na okres 3 - 10 minut. Potem pod lewą przednią słoneczny, pod prawą tylną księżycowy
[Zwierzeta_1]


na ten sam okres czasu.Kotek czy piesek może, ale nie musi kłaść łapki poduszeczkami.
Enenergetyzatory mają tylko dotykać łap. Jeżeli jedna z łapek jest chora to najpierw kładziemy Cylindry na zdrową łapkę, a potem na chorą. Np.przednia lewa jest zraniona to zabieg zaczynamy: prawa przednia - lewa tylna i potem lewa przednia (chora), prawa tylna. Możemy pomóc zwierzęciu w trzymaniu łap na Cylindrach jeżeli jest niespokojne.
W przypadku bólu kręgosłupa lub celem ogólnego wzmocnienia czy uspokojenia stosujemy pozycję : kość ogonowa - kość potyliczna.

[Zwierzeta_2] Cylinder księżycowy kładziemy nieco powyżej karku na kości potylicznej, natomiast słoneczny pod ogonek lub na ogonek. W przypadku tej pozycji musimy Cylindry przytrzymać rękami, aby nie spadły. Szczególnie wtedy gdy zwierzę się kręci a Cylinder słoneczny jet położony na ogonku.

[Zwierzeta_3] Poza wyżej wymienionymi pozycjami dla kotka idealna jest "poza farona".
W tym wypadku dajemy Cylinder księżycowy pod lewą łapkę, a słoneczny pod prawą.

Natomiast dla wszystkich zwierząt można stosować Cylindry po bokach [Zwierzeta_4] np. piesek jest po wypadku czy operacji. Niech sobie leży spokojnie, czy nawet śpi między Cylindrami: słoneczny przy prawym boku, księżycowy przy lewym. Jest to również bardzo dobra pozycja dla chorego ptaka. Umieszczone po bokach zwierzęcia Cylindry można, a czasem trzeba przytrzymać.
Wszystkie opisane powyżej sposoby należy aplikować każdego dnia od 3 do 10 minut aż do wyzdrowienia.W cięższych przypadkach aplikujemy zabiegi dwa razy dziennie. Cylindry stosujemy zwierzętom na różne choroby, aby ułatwić ich leczenie i spowodować harmonizację organizmu, a także wzmocnić system immunologiczny. Szczególnie rekomenduje się apli- kowanie ich zwierzętom po przebytych operacjach. Rany goją się szybciej, a czworonogi pacjent bardzo szybko wraca do zdrowia.

Tak więc nowo odkryta metoda polaryzacji w połączeniu z Cylindrami Faraona daje ogromne możliwości przywrócenia siły i zdrowia nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. Więcej informacji praktycznych zdobędziemy na kursach.

[Zwierzeta_5]


[Zwierzeta_6]

1. Komputer.

Jeżeli pracujemy z komputerem w domu lub w innym miejscu, gdzie mamy wiele komputerów i telewizorów, wtedy - celem zabezpieczenia się przed negatywnym promieniowaniem - stawiamy Cylindry na podłodze przy krześle, na którym siedzimy. Obojętnie, z której strony stawiamy Cylinder słoneczny, a z której księżycowy.

2. Oczyszczanie domu, ogrodu, pokoju, biura, a także innych pomieszczeń.

Po wyjściu z domu, miejsca pracy, sali konferencyjnej czy innych pomieszczeń ludzi, którzy tam krócej lub dłużej przebywali - należy oczyścić to miejsce. Poprzez swoje myśli, emocje, rozmowy - ludzie ci zostawili tam wiele osobistych wibracji, które możemy zneutralizować przy pomocy Cylindrów. Należy umieścić je na podłodze, krzesłach, szafkach czy stołach - zawsze na jednym poziomie - czyli na tej samej wysokości na przeciwległych ścianach pomieszczenia lub po przekątnej. Czas stosowania od 1 godziny do24. Można zostawić je na noc.

3 . W podobny, jak powyżej sposób można zastosować Cylindry pod łóżkiem osób chorych lub bardzo wyczerpanych.

Stawiamy je minimum na 1 godzinę lub na całą noc wzdłuż łóżka lub po przekątnej. Przepływa wtedy między nimi potok energii kosmicznej, która wzmacnia osobę leżącą czy śpiącą. Obojętnie, w którym miejscu stawiamy Cylinder księżycowy, a w którym słoneczny.

4. Oczyszczanie przedmiotów.

Dostajemy w prezencie, lub kupujemy nowy obraz czy wazon lub inną rzecz. Jeżeli pracujemy wahadłem, wtedy sprawdzamy jego radiacje. Jeżeli emanuje negatywną energią - stawiamy przy nim Cylindry na jakiś czas, np. na 1 godzinę, całą noc lub dłużej. I potem znowu sprawdzamy wahadłem, aby stwierdzić że złe energie zniknęły. To samo można zrobić z biżuterią, którą nosił ktoś niezbyt wewnętrznie uporządkowany, z pożyczoną książką i szeregiem innych rzeczy. Dotyczy to także przedmiotów jakie nosimy na sobie podczas pobytu w pracy, w mieście, w wielkich supermarketach, na festiwalach czy jarmarkach, a nawet w podróży pociągiem czy autobusem. Zewsząd zbieramy radiacje i negatywne energie, które moc Cylindrów może całkowicie zniwelować.

5. Ładowanie wody.

Ładowanie wody przy pomocy Cylindrów powoduje, że nabiera ona życiową energię "chi", energię zdrowia. Najlepiej w naczyniu 1-dno litrowym postawić wodę między Cylindrami, obojętnie z której strony postawimy cylinder księżycowy, a z której słoneczny. Po upływie półgodzinnym woda jest już naładowana, można jednak energetyzować ją dłużej np. całą noc. To samo można zrobić z mlekiem, kompotem, sokiem itp. Wodę należy wypić w ciągu jednego dnia. Wodę można dawać do picia dzieciom do lat siedmiu i powyżej.(Powyżej siedmiu lat mogą już trzymać Cylindry). Zaleca się ją ludziom chorym i osłabionym, przed operacją i po niej, w okresie napięć fizycznych i emocjonalnych, w okresach wyczerpania nerwowego. Można pić tą wodę i równocześnie stosować pracę z Cylindrami. Rekomenduje się dawać ją zwierzętom i podlewać nią kwiaty, szczególnie te chore i słabe. Z wody tej pobieramy 60% energii jaką otrzymywalibyśmy trzymając Cylindry. Zaleca się również obmywanie i kąpiel w wodzie naenergetyzowanej: nalewamy wodę do miski, a po obu jej stronach stawiamy Cylindry, obojętnie po której stronie słoneczny, a po której księżycowy Zostawiamy tak tę wodę na okres półgodzinny lub dłużej, np. na całą noc. Przed obmywaniem się nie należy jej podgrzewać lecz dolać do niej odpowiednią ilość bardzo gorącej wody.

6. Kąpiele

Jest również możliwość "faraonowych kąpieli" w wannie. I tak, jeżeli ładujemy zimną wodę w wannie to potem należy do niej dolać odpowiednią ilość wrzątku. Można też nalać do wanny bardzo gorącej wody - ładować ją minimum pół godziny, przez który to czas powinna na tyle przestygnąć aby możliwym było wejść do wanny. Jeszcze jeden sposób tych kąpieli polega na tym, że nalewamy "normalnie" wodę do wanny, kładziemy się w niej i tym razem Cylinder słoneczny stawiamy na wannie od strony głowy, a księżycowy od strony nóg. Należy leżeć i myć się w tej wodzie od 10 do 30 minut. Obmywanie i kąpiele wskazane są przy wyczerpaniu fizycznym i nerwowym, a także w okresie rekonwalescencji.


Cylindry oprócz funkcji energetyzowania organizmu, rozwinięcia intelektu, zdolności, talentów i rozwoju duchowego są wspaniałym przyrządem fizjoterapeutycznym, który pomaga walczyć z różnymi, nierzadko bardzo poważnymi schorzeniami. Oczywiście nie są one panaceum na wszystkie choroby. Zdrowie człowieka zależy od wielu czynników i przyczyn. I dlatego Włodzimierz Kowtun porównuje Cylindry do kija wędrowca, który znacznie ułatwia mu przebycie drogi, ale nie zwalnia od konieczności ponoszenia wysiłku.